آکروپلیس آتن
آتن آتیکا یونان

 سفر به یونان از بهترین  سفر ها خواهد بود کامل وبا در نظر گرفتن در شکوه و جلال باستانی در آکروپلیس آتن. آکروپلیس برای اولین بار در حدود 600 پیش از میلاد حل و فصل شد و به طور مداوم برای قرن ها پس از آن ساکنان شد. این است که هنوز جاذبه برای همه یونان 'باید ببینید'.

آکروپلیس تنها از غرب قابل دسترسی است آن را به عنوان چهره های صخره در سه جهت دیگر هم مرز است. بازدید کنندگان هم می تواند راه برود و یا ترتیب حمل و نقل توسط آسانسور به در Propylaea وارد است.Propylaea، بین 437 و 432 پیش از میلاد ساخته شده است، دروازه ای به یاد ماندنی به آکروپلیس است. این ساختمان شامل یک ساختار اصلی flanked توسط دو بال است. در داخل ساختمان ها، ستون ها، دهاتی و یونی تقسیم فضاهای. دیوار گشاده دستی رنگ آمیزی شده و یا پانل ها در ساختمان شمال به کل ساختار نام آن است.

سه معبد اصلی در آتن همه بر خرابه های معابد قبلی همه به شهر حامی الهه آتنا اختصاص داده شده ساخته شده است. این است که با کتیبه های موجود در سفال، گلدان و مجسمه سازی از دوره کهن است که نشان می دهد که دوره اولیه از فرقه منعکس شده است.

دولت یونان، همراه با تامین مالی از اتحادیه اروپا در حال کار برای حفظ و احیای بسیاری از جنبه های آکروپلیس و بسیاری از ساختمان های مقدس، بناهای تاریخی و مجسمه سازی. با اهداف اعلام شده از پروژه مرمت، آکروپلیس یک بار دیگر رسیدن به وضعیت سنگ مقدس است که آن را برای تقریبا دو هزار سال برخوردار است.

پترا
پترا جاذبه اردن

پترا یکی از جاذبه های توریستی بالا در اردن است. این است که پشت یک دیوار از کوه های ناهموار، یک راز به خوبی نگه داشته است که در ادامه به اشاره به گردشگران به دلیل نمایش بی نظیر خود را از جهان باستان جمع شده است. این شهر شگفت آور از از سنگ گل رز قرمز حک شده است. این اعمال، با شکوه آن را به عنوان تاریخی است.

واقع در اردن 133 کیلومتری شمال عقبه و 262 کیلومتری جنوب عمان، پترا Nabataeans به جهان هدیه ای است.Nabataeans به مردم تصفیه شده هستند و با خلاقیت و نبوغ خود را از طریق ساختارهای بزرگ نشان مشخص - ساختمان ها، کانال های آب و سدها.پترا به عنوان یکی از جدید 7 عجایب جهان نیز به عنوان یک میراث جهانی یونسکو اعلام شده است.پترا در وجود موجود شگفت انگیزی است برای بیش از 400 سال بوده است. اما بعد ها توسط امپراتور Trajan، که سپاه روم در سال 106 میلادی منجر اشغال شده بود،پترا را می توان از طریق Siq است که تنگه دراز و باریک است که به طور ناگهانی باز می شود به خزانه وارد شده، یک ساختار برجسته در مربع نمایش داده می شود. خورشید درخشان فراهم می کند چشم خیره کننده برای اولین بار از پترا در تمام شکوه خود. وزارت خزانه داری (یا ال Khazneh)، ویژگی های نمای پیچیده حک شده پر از خدایان Nabataean و کاراکتر ها از اسطوره ها، مانند سر مدوزا، چهره های اسب مانند Pollux و کرچک، پیروزی بالدار و رقص آمازون. 800 از این بناهای تاریخی منحصر به فرد وجود دارد و شما هم از زندگی خود را به کاوش در خیابان اندود شده با معابد، دروازه های قوسی، ساختمان ها، حمام، مقبره ها و سالن های مراسم تشییع جنازه. چه حتی بیشتر شگفت انگیز است این است که بیشتر از این از ماسه سنگ کنده کاری شده بودند

 

تاج محل
آگرا، اوتار پرادش، هند

اثر معروف تاج محل هند،  پس از دیدن چشم همه خیره خواهد شد تا گنبد سفید و باور نکردنی که در مرکز آن بالا می رود کشیده شده است، در دو سوی این مرد، در هر طرف گنبد سفید قرار گرفته اند و بر سینه و احاطه شده توسط برج سفید باور نکردنی. این ساختمان در آغاز در سال 1632 ساخته شد و توسط امپراتور مغول شاه جانا به عنوان آرامگاه برای همسر مورد علاقه او، ممتاز محل، راه اندازی شد.


تاج محل یک نمونه اولیه است، شاید برای اولین بار، از معماری مغول، و یک ترکیب شاهکار ترکی، هندی، فارسی، و سبک های معماری اسلامی است. آن را با یک تیم کامل از طراحان برای ایجاد طراحی شده بود، و تا 1648 تکمیل نشده، مدت ها پس از ممتاز محل در سال تولد فرزند چهاردهم خود درگذشت.باغ ها و outbuildings تاج محل تا پنج سال بعد به اتمام نیست.
حتی بخش بیرونی تاج محل باور نکردنی به نگاه بر، از جمله باغ، که چهارباغ سنتی، که یک باغ رسمی از دوره مغول، به چهار بخش تقسیم هستند. چهار بخش مسیرهای مطرح شده، که بیشتر تقسیم هر یک چهارم از باغ را به 16 گل غرق شده تقسیم شده است. این آبیاری با یک مخزن آب سنگ مرمر مطرح شده، واقع در مرکز باغ در نیمه راه بین آرامگاه خود و دروازه نگه داشته شود.

بسیاری از اسطوره است که تاج محل را احاطه کرده، از جمله این اسطوره را که یک ساختمان آینه به عنوان تاج سیاه و سفید شناخته شده بود در سراسر رودخانه، پشتیبانی شده توسط خرابه از سنگ مرمر سیاه و سفید است که می تواند وجود دارد ساخته شده است وجود دارد. این افسانه غیر واقعی است، با این حال، از آنجا که سنگ مرمر سیاه و سفید قرار است که در واقع فقط سنگ مرمر سفید است که به طور کامل به سیاه و سفید تغییر رنگ شده بود.


اسطوره دیگر در مورد تاج محل منتشر شده است که کارگران و صنعتگران که در این ساختمان زیبا و باور نکردنی کار کرده است در رفتار وحشتناک کشته شدند و یا در غیر این صورت مثله شده و یا تجزیه توسط شاه جهان به آنها را نگه دارید از همیشه ساخت یک ساختمان مشابه، با این حال این هم به نظر می رسد هیچ پایه و اساس تاریخی در واقع. بسیاری از ساختمان های معروف ترین در جهان داستان های مشابه در ارتباط با آنها است.

 

ماچو پیچو

ماچو پیچو در 70 کیلومتری شمال غربی شهر Cusco واقع شده است، و چندین گزینه برای سفر به این سایت وجود دارد. رایج ترین روش از سفر طریق قطار از Cusco، که طول می کشد حدود ساعت سه و نیم. از ایستگاه قطار، شهر ماچو پیچو با اتوبوس هشت کیلومتر دورتر است. روش دیگر، بازدید کنندگان می توانند دنباله Incan، که شامل پیاده روی دو تا چهار روز از طریق آند را از Urubamba دره به دروازه های ماچو پیچو، راه رفتن و نیاز به یک استاندارد قابل قبول آمادگی جسمانی است.دنباله خود از ساخت و ساز Incan اصلی، و پس از عبور توسط چند از ویرانه Incan. با توجه به نگرانی ها در مورد اثرات استفاده بیش از حد در شرایط از مسیرهای پیاده روی، دولت پرو محدود کرده است تعداد افرادی که می توانند این دنباله دار در هر فصل استفاده کنید - رزرو باید اگر می خواهید به راه رفتن دنباله Incan. هنگامی که در منطقه، اقامت در هتل برای بازدید کنندگان که مایل به صرف یک یا دو روز با کاوش در سایت در دسترس است. اگر می خواهید واقعا لذت بردن از وقت خود را به دیدن از شهر، آن را به صرف حداقل یک شب نزدیک، به طوری که شما بیش از چند ساعت به صرف در ماچو پیچو خود.

بهترین زمان برای بازدید از شهر در اوایل صبح و یا در اواخر بعد از ظهر، زیرا سایت در ساعات بین 11:00 و در اطراف 15:00 بسیار شلوغ می شود. اولین اتوبوس به ماچو پیچو ترک دره در 06:30، و آن را ارزش زود بیدار شدن برای رسیدن به شهر در زمان برای دیدن طلوع آفتاب. ماچو پیچو در اوایل صبح روز احساس خاصی در مورد آن، هماهنگی و آرامش، که می توانید آن را یک تجربه و واقعا معنوی است. این شهر مبهم است که به خوبی به ارزش یک دیدار - میکنه، یکیش شکوه آرام از ماچو پیچو فراموش نشدنی است.

 

کانال ونیز
ونیز، ونتو، ایتالیا

 
هر کسی که به ونیز، ایتالیا، بوده است می داند که آن را یکی از جادویی ترین مکان بر روی زمین است. نشستن در دریای آدریاتیک مانند یک چشم انداز (به خصوص اگر یکی از روش اول آن را از سرزمین اصلی با قایق)، شهر نمادی از هنر، فرهنگ، و قدرت تخیل است. به نظر می رسد به شناور در دریا به عنوان اگر توسط سحر و جادو.

از دیگر پل ها در سراسر شهر، عبور از کانال باریک. برخی از آنها بسیار معروف در حق خود، از جمله "پل آه" در پیازا سان مارکو. اقداماتی که منجر به بسیاری از پل ترافیک دوچرخه تقریبا غیر ممکن است، به طوری که اکثریت از ترافیک روز به روز در شهر به صورت ترافیک پا طول می کشد.

گراند کانیون


با وجود ادامه تهدید به سلامت از کانال ونیز، یکی از مشخص ترین و قانع کننده ترین ویژگی های معماری در جهان باقی مانده است. کانال ونیز یکی از جاذبه های توریستی در اروپا هستند.سوار را از طریق کانال ها، چه توسط گوندولا و یا در یک قایق شده، در معرض سحر و جادو از این شهر منحصر به فرد در راه که با هر روش دیگر بی نظیر است. سفر Canalasso در شب، یا کشف پیچ و خم از آبراه های کوچکتر در طول روز، مسافر مطمئن شوید که به دور آمدن با خاطرات هرگز پاک شود.

هر سال، بسیاری از آمریکایی ها و کسانی که از کشورهای دیگر نیز به مکان های مختلف در سراسر ایالات متحده برای تعطیلات سفر می کند. این تعطیلات خانواده و یا تعطیلات می تواند برای یک مرد و همسرش باشد. مقصد نیز با توجه به منافع مسافران و جایی که آنها می خواهند برای رفتن یا آنچه که می خواهم برای دیدن متفاوت است. سیستم ایالات متحده پارک ملی شامل بسیاری از مقاصد مختلف و منحصر به فرد برای خانواده ها، زوج ها، و مجرد به طور یکسان. گراند کانیون یکی از پارک های ملی محبوب ترین در سیستم است.مانند تمام پارک ملی گراند کانیون بود که همیشه گنج ملی شناخته شده است که در آن است هنگامی که گرند کنیون کشف شد، آن را یک منطقه حفاظت شده در همان ابتدا میدانستند مناطق حفاظت شده در این زمان به هنجار نیست. گراند کانیون در وضعیت حفاظت شده در سال 1893 توسط دولت دریافت کرد و به عنوان یک بانک جنگل نامگذاری شد. این بعدها را از وضعیت بنای یادبود ملی، وضعیت پارک ملی در سال 1919 است. در طول این سالها، گراند کانیون را به یکی از محبوب ترین مقصد در ایالات متحده افزایش یافته است.

 

گراند کانیون  نمایشی برای بازدید کنندگان است که می توان گفت مانندش یافت نمی شود  در هر جای دیگری در جهان. دیواره های دره عمیق و باریک در رنگ و قد و قامت منحصر به فرد هستند. رودخانه کلرادو توانا و با شکوه برای دیدن پیچ در پیچ بسیار پایین تر در امتداد کف دره عمیق و باریک است. این ویژگی همراه با پوشش گیاهی و حیات وحش است که زندگی می کنند و رشد در پارک ایجاد یک تجربه منحصر به فرد است که در هیچ جای دیگری در جهان یافت نمیشود.

 

دیوار بزرگ چین
دیوار بزرگ، جاذبه، چین

همیشه می خواستم برای دیدن یکی از با شکوه ترین آثار هنری در جهان است؟ دیوار بزرگ چین، یک اثر هنری است و  در مجاورت چین است. کشش بیش از 3،948 مایل طول آن است ساختارهای از فضا قابل مشاهده است. دیوار زیر از شرق به غرب و تاریخ آن به عقب می رود برای بیش از 2000 سال است. در حالی که بسیاری از دیوار آمده است درحال خراب شدن است، آن را یکی از تاریخی ترین قطعات طراحی معماری در تمام جهان است و باید ببینید


جایی سراسر قرن 7th قبل از میلاد، دیوار برای کمک به جلوگیری از دشمنان که از شمال ساخته شد. هنگامی که سلسله شین به دست می آمد، دیوار گسترش یافت و حتی در دوران سلسله مینگ ادامه داد. دیوار بزرگ چین بیش از تپه ها، کوه یافت، و دره ها ساخته شد و با حفاظت در ذهن ساخته شد. با برج های سیگنال و moats، دیوار کمک کرد برای حفظ سلسله امن. بیشتر از آنچه که از دیوار باقی مانده است امروز در دوران سلسله مینگ ساخته شده است.


انگکور
آنگکور،  درو، کامبوج

نگکور Wat است یک معبد واقع در آنگکور کامبوج است. این معبد، که یک جاذبه توریستی معروف است، برای شاه Suryavarman II در طول اوایل قرن 12th ساخته شده است. این معبد به عنوان معبد دولت شاه و پایتخت شهرستان آغاز شد. معبد اصلی تنها بخشی از کل یک مجموعه از معابد و ویرانه های باستانی است. کل مجتمع انگکور وات است که در واقع از چندین معابد مختلف ساخته شده است. بزرگترین، و حفظ ترین معبد اصلی انگکور Wat، تنها کسی است که تحت درجه ای از تغییر در اهمیت مذهبی خود را در طول عمر خود را است. این تنها یکی از معابد قدیمی است که در حال حاضر در استفاده و همچنین به عنوان باز برای بازدید کنندگان است.

Intramuros
مانیل، لوزون، فیلیپین

یکی از مکان های محبوب تر و اغلب بازدید در Intramuros فورت سانتیاگو است. از اشغال اسپانیا از فیلیپین، زندانیان سیاسی، از جمله قهرمان خوزه ریزال ملی، در فورت سانتیاگو بازداشت شده اند. این محل در حال حاضر یک پارک است که می توان سفر کرد در حالی که سوار Kalesa (کالسکه)هستید. اینجا به یک منطقه پر از درختان گلدار و کبوتر خانگی تبدیل شده است.

شما همچنین می توانید Intramuros شما پا اکتشاف. ابتدا با فورت سانتیاگو، شما می توانید به سایت بعدی است که کلیسای جامع معروف مانیل را ادامه دهید. صندلی کلیسا از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از مانیل مانیل کلیسای جامع است امروز به عنوان آن استفاده می شود صندلی برای اسقف اعظم در جریان اشغال اسپانیا. پس از سفر به کلیساهای معروف مانند مانیل کلیسای جامع و کلیسای سن آگوستین، بعد از آن شما می توانید به مانیل موزه کازا راه را طی کنید

 

Serengeti Safari

 
در حالی که شما در سیاحت اکتشافی در پارک ملی Serengeti هستید، به یاد داشته باشید به همراه یک دوربین در امتداد و مقدار زیادی از فیلم های اضافی و یا کارت های حافظه اضافی برای دوربین های دیجیتال خود را ببرید. مناظر شگفت انگیز دیده می شود و مقدار زیادی از فرصت ها را به تصرف خود یک حیوان وحشی در فیلم و آن را با شما در خانه بیشتر از تنها حافظه خود را وجود دارد. به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با دوستان خود و بازگشت به خانه خانواده به عنوان برخورد نزدیک از نوع وحشی خود شما بازشماری.Serengeti صفری فراهم می کند فرصت های بی پایان برای تعجب و حیرت و مقدار زیادی از حیوانات جذاب به تماشای رایگان در محیط بومی خود است. اگر شما به دنبال یک ماجراجویی جسورانه، سپس سیاحت اکتشافی در افریقا را به از Serengeti و لذت بردن از زیبایی های طبیعی آن است.
 

[ پنجشنبه ۱۳ تیر ،۱۳٩٢ ] [ ٥:٥٠ ‎ب.ظ ] [ بهار اسلامی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه