ستاره های هالیوود flocking به رفت و آمد مکرر ترکیه آنتالیا افتتاح لوکس ترین هتل در اروپا، روزنامه ملیت ترکیه می نویسد:. "کشف کاخ مردی"، ساخته شده توسط تاجر روسی Thelman اسماعیلوف. در حال حاضر در آنتالیا عبارتند از ماریا کری Gere ریچارد.
هتل به ارزش نزدیک به 1.4 میلیارد دلار است. این مراسم خواهد شد توسط رجب طیب اردوغان، نخست وزیر، همسرش، وزیر فرهنگ و گردشگری Ertugrul Gunay و دیگر مقامات حضور داشتند.
ورود ستاره مونیکا بلوچی، شارون استون، تام جونز. شهرداران از حزب جمهوری خواه خلق، با این حال، اعلام کرد که آنها را به مراسم افتتاحیه حضور نداشت.مراسم نمی شود توسط شهردار از آنتالیا مصطفی Akaydan "با حضور زیرا حزب مخالف طرح ساخت و ساز به ساخت یک هتل است.


اطلاعات بیشتر و عکس از هتل ها در کاخ مردان

 


کاخ مردی مال فردیست که در رفت و آمد مکرر ترکیه آنتالیا و گران ترین هتل که تا به حال در اروپا ساخته شده است ": این هتل از« گرانترین ها است.
طلا، سنگ مرمر، کریستال - منطقه لوکس باور نکردنی از 180 000 متر مربع است، می گوید: تلخیص № 1 در اروپا، "بیلدت. کشف از هتل غول پیکر روسی کارآفرین Thelman Izmailov چند ستاره بین المللی فیلم و مد دعوت کرد. در میان مهمانان در یک مهمانی بزرگ به جشن افتتاحیه کاخ مردی، ریچارد Gere، شارون استون، پاریس هیلتون و مونیکا بلوچی بودند. برای خلق و خوی خوب از همه مراقبت از تام جونز و ماریا کری، که برای درگیری مختصر خود را در حزب در 1 میلیون بوده است در زمان.
برای ساخت و ساز از هتل Thelman Izmailov تا به سرمایه گذاری 1.4 میلیارد یورو. فقط صندلی های عتیقه به ارزش هر یک 80 000 یورو. همانطور که برای چاقو، چنگال و قاشق را حدود 17 میلیون یورو هزینه شده است. برای ساحل خصوصی هتل آنها 9 000 تن شن و ماسه از مصر آورده است.
 هتل قصر مردی دارای 560 اتاق، بزرگترین استخر سرپوشیده تمام هتل ها در دریای مدیترانه با اندازه 24 000 متر مربع، باشگاه شبانه، باشگاه گلف، ورزشگاه، ملاقات با همه استانداردهای یوفا، 16 رستوران و 32 بار مختلف و همچنین برفی محل بهشت.
اما تمام این لوکس در یک قیمت می آید، زیرا هر شب در هتل موجود شگفت انگیزی است این هزینه بین 400 و 20 000 یورو. این هتل مجموعه استانداردهای جدید برای Antaliya و گردشگری است وجود دارد.
بیشتر گالری عکس از هتل.
حمام در هتل:

[ سه‌شنبه ۱۱ تیر ،۱۳٩٢ ] [ ٢:٤٩ ‎ب.ظ ] [ بهار اسلامی ]

[ نظرات () ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه