گران قیمت ترین هتل در اروپا

اطلاعات بیشتر و عکس از هتل ها در کاخ مردان

 


کاخ مردی مال فردیست که در رفت و آمد مکرر ترکیه آنتالیا و گران ترین هتل که تا به حال در اروپا ساخته شده است ": این هتل از« گرانترین ها است.
طلا، سنگ مرمر، کریستال - منطقه لوکس باور نکردنی از 180 000 متر مربع است، می گوید: تلخیص № 1 در اروپا، "بیلدت. کشف از هتل غول پیکر روسی کارآفرین Thelman Izmailov چند ستاره بین المللی فیلم و مد دعوت کرد. در میان مهمانان در یک مهمانی بزرگ به جشن افتتاحیه کاخ مردی، ریچارد Gere، شارون استون، پاریس هیلتون و مونیکا بلوچی بودند. برای خلق و خوی خوب از همه مراقبت از تام جونز و ماریا کری، که برای درگیری مختصر خود را در حزب در 1 میلیون بوده است در زمان.
برای ساخت و ساز از هتل Thelman Izmailov تا به سرمایه گذاری 1.4 میلیارد یورو. فقط صندلی های عتیقه به ارزش هر یک 80 000 یورو. همانطور که برای چاقو، چنگال و قاشق را حدود 17 میلیون یورو هزینه شده است. برای ساحل خصوصی هتل آنها 9 000 تن شن و ماسه از مصر آورده است.
 هتل قصر مردی دارای 560 اتاق، بزرگترین استخر سرپوشیده تمام هتل ها در دریای مدیترانه با اندازه 24 000 متر مربع، باشگاه شبانه، باشگاه گلف، ورزشگاه، ملاقات با همه استانداردهای یوفا، 16 رستوران و 32 بار مختلف و همچنین برفی محل بهشت.
اما تمام این لوکس در یک قیمت می آید، زیرا هر شب در هتل موجود شگفت انگیزی است این هزینه بین 400 و 20 000 یورو. این هتل مجموعه استانداردهای جدید برای Antaliya و گردشگری است وجود دارد.
بیشتر گالری عکس از هتل.
حمام در هتل:

/ 0 نظر / 20 بازدید