بهترین هتل های جدید سال 2013 (10)

جی دبلیو ماریوت (JW Marriott) در کوسکو، پرو

هتلی 153 اتاقه در سطح پلازا که اطراف خرابه های صومعه ای قرن شانزدهمی ساخته شده که در اثر زلزله ویران شد. در سالن های نمایش آن آثار هنری و کارهای دستی کشف شده به هنگام حفاری به نمایش گذاشته شده اند. این هتل فقط دو خیابان از پلازا دو آرماس فاصله دارد و دارای دو رستوران پرویی مدرن، یک اسپا با استخر آب گرم و سالن های جلسه و کنفرانس است. این هتل بزرگترین هتل شهر است و با ستون های سنگی سنگین، ورقکاری های طلایی، صندلی های چرمی و چوب های تیره شناخته می شود. ویژگی های معماری تاریخی آن شامل ورودی سنگی قرن نوزدهمی و دیوارهای شیشه ای اینکایی در طبقه زیرزمین می شود.

 

پالاچیو نازارناس (Palacio Nazarenas) در کوسکو، پرو

پنجاه و پنج سوئیت زیبا و دلباز در ساختمانی قرن شانزدهمی که فقط چند قدم از پلازا دو آرماس فاصله دارد. زیبایی و شکوه سبک مستعمره ای آن – مبلمان چوبی کنده کاری شده، محوطه هایی با عطر خوش گیاهان معطر و راهروهای سنگی قدیمی – آن را تبدیل به هتل لوکسی کرده است.

 

فیرمونت ماکاتی و رافلز ماکاتی (Fairmont Makati and Raffles Makati) در مانیل، فیلیپین

دو هتل با بخش های مشترک در آسمانخراشی در منطقه تجاری و شلوغ ماکاتی واقع شده اند. مبلمان ماهوگانی، پارچه های خاکستری و آثار هنری زیبا این هتل ها را می آرایند.

 

جزیره ال نیدو پانگولاسیان (El Nido Pangulasian Island) در پالاوان، فیلیپین

ال نیدو که لوکس ترین جزیره مجمع الجزایر پالاوان است، 42 ویلا دارد که در کنار خلیجک شن سفید خلیج زمردی باکوئیت در دریای چین جنوبی واقع شده است. این جزیره استخر خوش نقشه سنگی، اسپا و یک مرکز شیرجه دارد. ویلاهای سقف بلند شیروانی دار که بعضی از آنها استخر و تراس های چوبی دارند، با آرامشگاه های بالش سفید تجهیز شده اند. بخش های مشترک در هوای آزاد با مجسمه ها و گلدان هایی از چوب محلی آراسته شده اند و مناظر طلوع و غروب خورشید از زیباترین مناظر این جزیره است.

 

گردشگاه جزیره ددون (Dedon Island Resort) در سیارگائو، فیلیپین

ویلاهای تجملی زیبا در جزیره ای دورافتاده با سواحلی از شن های سفید، دهکده های ماهیگیری کوچک و نواحی موج سواری در کلاس جهانی، توصیف کوچکی از زیبایی جزیره ددون هستند.

 

ویلا اکستراموروس (Villa Extramuros) در النتجو، پرتغال

یک ویلای روستایی 5 اتاقه در 68 مایلی شرق لیسبون قرار گرفته است. شهر اوورا که یک مکان میراث جهانی است، فقط 15 دقیقه با اتومبیل از آن فاصله دارد. نمای بیرونی سفید آن از لو کوربوزیه الهام گرفته شده است و این ویلا در میان زیتون زارها قرار گرفته است. اتاق های سبک مینیمالیستی آن با رنگ های خنثی، میزهای مرمری دارد و با تصاویری از هنرمند کاتالان آدریا گولا تزئین شده است.

 

فازندا نووا (Fazenda Nova) در الگاروه، پرتغال

یک مهمانخانه روستایی با زیبایی شرقی روستایی که از شهر تاویرا زیاد دور نیست. روستایی ولی شیک و باکلاس است و در میان باغ های انبوه ایبریا واقع شده است.

 

هتل کوکینگ اند نیچر ایموشنال (Cooking & Nature Emotional Hotel) در آلوادوس، پرتغال

یک پناهگاه جدید از جنس شیشه و بتن با 12 اتاق عجیب و غریب در دره روستایی آلوادوس، در 70 مایلی شمال لیسبون قرار گرفته است. این هتل در یک پارک ملی قرار گرفته است و با تپه های آهکی، زیتون زار ها و مزارع محاصره شده است. دنیاهای کوچکی از فانتزی های متفاوت، هیجان سافاری آفریقایی، رمانس فرانسوی و قالی های روشن و کفپوش های آهکی رنگ در ترکیب با مبلمان چوبی، شگفتی آفریده اند.

/ 3 نظر / 30 بازدید
قنبر

مرسی عزیز جالب بود[گاوچران]

عذرا

مرسی خیلی قشنگه[گل]

ملودی

خیلی دوستش دام کاش الان اینجا بودم مرسی از وبت