ماه رمضان در ترکیه


 مردم عرب در Aleladبا  بالاترین دما  با سختی روزه مواجهند و در شمال
و شمال غرب ترکیه، که در آن هوای متوسط ​​در زمان و در زمان های دیگر خود هوای سرد
در ماه مبارک رمضان  به روزه مشغولند
اما زیبا ترین و متنوع ترین در برخی موارد.


غذاهای ترکی در ماه مبارک رمضان

غذاهای ترکی مشابه تا حد زیادی به آشپزخانه عرب، اما آنچه در آن مجموعه جدا است که یک تصویر جامع از تخریب آشپزخانه اسلامی
در علاوه بر این به ثروت او غذاهای اروپایی و آسیایی، و این تنوع است با توجه به فرهنگ اسلامی امپراتوری عثمانی، که مسلمانان حکومت
و برخی از اروپایی ها.

جشن در ماه رمضان در ترکیه

در ماه رمضان، شما می توانید زیبا ترین شب، موسیقی مذهبی و صوفی و ​​موسیقی صرف ... که در آن بسیاری از رستوران ها
هتل ها ارائه می دهند یا آهنگ های مذهبی تفریحات شبانه و یا موسیقی های عرفانی یا عثمانی و حتی برخی از آنها ارائه آنچه شناخته شده بود
در کشور های تفریحات شبانه Alkrakouz عرب، Aioaz و قصه گو، و همچنین در شب وجود دارد خواندن قرآن
و مولوی رقص صوفی.

ماه رمضان در استانبول

جشن متمایز در منطقه سلطان تنها به ماه رمضان اختصاص داده شده وجود دارد. پیشنهادات میراث عثمانی
و زندگی از استانبول قدیمی است ... این نمایشگاه نیز ارائه می دهد عثمانی، آشپزخانه بیش از حد، و همگرایی مطلوب از همه ترکها است.
جای دیگری در استانبول به نام "Vshanh" مجاور به قرن طلایی وجود دارد ... و فعالیت های مشابه به کسانی که برگزار می شود وجود دارد
در سلطان و نیز وجود دارد پارک لونا پارک برای کودکان است.

ماه رمضان در بورسا

از آنجا که بورسا از مکان های که در آن درجه حرارت در حد متوسط ​​است و از آنجا که بسیاری از مساجد و مساجد تاریخی
ماه رمضان متمایز و متنوع است. در بسیاری از مساجد در بورسا کنسرت گروه کر مذهبی و خواندن قرآن. از آنجا که بازارها
بورسا تنوع و شگفتی در جایی که به نقطه ای که شما می ترسند در میان کسانی که آیین های زیبا و رنگارنگ از دست رفته شناخته شده است.

 

در ماه از رمضان Aanh آدا

محل سرد و ساکت و آرام در نزدیکی محل استانبول در بالای یک تپه. متناسب با فضای کاملا ناشتا
که در آن درجه حرارت بین 10 و 20 درجه سانتیگراد است. دارای ساحل طولانی با دریای سیاه و سقوط ماه کافی نت ها
و رستوران ها در ساحل.
اسب کشیده کالسکه انتظار در درب از هتل به کشف گنجینه های دفن شده در کوه های سبز وجود دارد
و لبه دریاچه

ماه رمضان در ترابزون و مواد گل
رقص های مردمی سنتی و زندگی روستایی غذاهای اصیل ساده و طبیعی و همچنین تبعیض آمیز ترین چیز
گل فضای ازن طبیعت زیبا و سبز است.

 

هنگامی که ظهور ماه رمضان آگهی ها حاوی کلمات از استقبال و شادی در خیابان و بازار، آگهی آراسته حاوی آیات و احادیث از کلمات مربوط به راه پیش رو گسترش. در شب سی امین شعبان داوطلب برخی از مردان از بزرگان به دیدن ماه جدید ماه رمضان، زمانی که اثبات می کند ساکنان محله جمعیت Btzhar یا muezzins انجام این کار، و دولت متکی بر اسلحه که در آن اخراج سه بار یک بار برای وعده غذایی صبح، و دیگر برای یبوست، و سوم برای صبحانه.
حریم هوایی ترکیه در ماه رمضان

دعا تراویح در Trkiyaistqubl مردم ترکیه، ماه مقدس مسلمانان تظاهرات ماه رمضان از شادی و لذت، به عنوان مورد است هنگامی که همه مردم اسلامی در گوشه و کنار جهان، و این واقعیت است که این تظاهرات عمومی مردم ترکیه، شواهد و اثبات عمق کافی و تثبیت اسلام، رد سکولار اصل اللادینی که پایبند به آن نخبگان ارتش در ترکیه.

این تم ها که در ترکیه جارو خیابانی با روز از ماه مبارک رمضان:
روشنایی، مناره ها و نماز

 اگر در اینجا با نزدیک شدن ماه رمضان در ترکیه حتی مساجد استانبول آراسته از معروف بمآذنها بالا، که او با چراغ (به ماه سلطان من O ماه مبارک رمضان خوش آمدید) این مناره هستند در این راه فقط در ماه مبارک رمضان و تعطیلات و مراسم مذهبی روشن نمی نوشت. گل یادبود و تولد حضرت محمد (ص).
خواندن قرآن

در واقع، ترک حساسیت مردم اسلامی و احترام و تکریم کتاب خدا، قرآن، برای مثال کتاب های برتر در کتابخانه قرار می گیرد، و یا در محل برجسته در داخل خانه یا دفتر، و هیچ ترک به هیچ وجه قبول نمی قرآن در میان کتاب های عادی قرار داده، هر چه که اما خواهد شد و یا ارزش، آنها را بالا همیشه.

این عادت زیبا و محبوب وقتی که مردم ترکیه علاقه مند به خواندن قرآن در ماه رمضان در سطح گرانولوسیت ها عادت ترک مردان تقسیم قرآن دیوار میان خود، بر اساس توانایی یک فرد را برای تحمل خواندن کیلومتر از قرآن حصار. برخی از قبول تلاوت دیگران را قبول خوانده شده بیشتر از سورات، در آخرین روز ماه از ماه مبارک رمضان این گروه و یا کسانی که Qur'aan را تکمیل با هم رفتن به مسجد در این نزدیکی هست. به نیایش مهر و موم جمعی خصوصی از خواندن قرآن، و مسجد شرکت می کند امام - عمدتا - گروه در موضوع نماز و جشن مذهبی که می گیرد در داخل مسجد کوچک در افتخار از قرآن کریم.
غذاهای ترکی

ترکی Olakt در مساجد مورد Ramadanama، مردم فیکثر از جمله عبارت (مبارک سلام ماه مبارک رمضان)، هر جا که من رفتم، من این کلمات شنیده می شود. و مثل همه مردم در جهان اسلام، ماه رمضان ماه عبادت است، و همچنین ماه آوردن آن را به یک میز ناهار خوری بزرگ پیچیده شده، چه ماه رمضان می آید تا شما را تقاضای بالا برای خرید مواد غذایی برای ظرافتهای کار ..

اینجا، در ترکیه در ماه رمضان باعث می شود یک نوع نان به نام رمضان Pedesa، و این است که تنها در ماه رمضان ساخته شده است. و همچنین است برخی از دسر فقط در ماه رمضان تولید و چیز عجیب و غریب است که تاریخ هستند فروخته نمی شود یا تقریبا انجام آن فقط در ماه رمضان دیدن  وجود دارد، شما نگاه کنید به مغازه های فروش خرما، سپس عراقی ها عبور، و این پاس ایرانی، این عبور از شهر، و این پاس الجزایر، سپس فرمان ممکن است به آن عادت کرده اند. چیز عجیب این است که برخی از معامله گران اضافه شده گونه های جدید خرما در این سال، و این محصول کیلو او معادل بیست و پنج دلار، در حالی که خرمای ایران به فروش می رسد پنج دلار در هر کیلو یا کمتر. همانطور که شما ممکن است Ststgrbun، اگر می دانیم که انواع خرما جدید به عبور (اورشلیم)، و خواهد Astgrapkm تشدید است و Jpkm اگر شما می دانید که اورشلیم است که در آن هیچ پاس، اما داستان و که برخی از معامله گران در زمان استفاده از همدردی مردم وجود دارد

ترکیه با علت فلسطین و اورشلیم، Fbaawa Tamra نسبوه به اورشلیم به قیمت گران ترین.

ترک  عاداتهایشان در ماه مبارک رمضان

ترک عادات  ها در Ramadanmn ترک عادات  در ماه رمضان آغاز خواهد شد صبحانه خود را به خوردن خرما و زیتون، و قبل از غذا خوردن خوشمزه خرما، زیتون و انواع پنیر خوردند، و برخی از نماز مغرب را برای اولین بار انجاممیدهند، و سپس آمده به میز ناهار خوری در صبحانه خود ادامه می دهد، و برخی از اتمام صبحانه خود و سپس نماز مغرب را منجر شود.

در ماه ماه رمضان و نانوایی اجاق را فقط یک نان ویژه در ماه رمضان می بیند و آنها تماس بگیرید (Beida)، معنی کلمه فارسی (نان فطیر)، یک نوع دور نان با اندازه های مختلف و در قیمت گران تر از نان معمولی به فروش می رسد. به عنوان کیک (Elpida) متعلق به ماه رمضان، بچه ها در صف های طولانی قبل از صبحانه ایستاده کمی به شیرینی های تازه، و ترک - معمولا - از مردم اسلامی، است که فرهنگ غذا و نوشیدنی از خواهران او، Kunafah (دور ماکارونی پر یا پر کردن است آجیل و بر مردم Balqtaúv میانه نامیده می شود) و Algelash و باقلوا از برجسته ترین نوع شیرینی است که در ماه رمضان می پذیرد ترک، اما آن همیشه و هرگز باقی مانده ظرف سوپ غذاهای گرم جدول اساسی ترکیه. شاید این است با توجه به شرایط آب و هوایی سرد در اکثر بار از سال
رگ نجیب

پوش ترکیه محترم در عادات Ramadanomen معروف وقتی که ترکها در ماه مبارک رمضان انجام زنان و مردان از سراسر کشور به بازدید پوش مسجد منطقه نجیب فاتح Bastnbul. به دیدن پوش پیامبر محمد (ص) که توسط رسول قرنی ایالات متحده اهدا، تا شده است سلطان سلیم از حجاز به استانبول در دوران امپراتوری عثمانی منتقل.

این پوش در مسجد از زمان آغاز به کار آن در سال 1853، اجازه داده است که سلطان عبدالحمید دوم برای باز کردن صندوق پوش محترم به شهروندان در ماه مبارک رمضان ارائه می باشد.

معمولا با استقرار بر روی کل بازار برای فروش کتاب، هدیه، و پوشاک شیرینی شرقی، استخرهای شنا و با سر به لباس همراه است.

و همچنین اجازه می دهد مردم در ماه مبارک رمضان محفظه سپرده مقدس در چشم کاخ آجر بازدید - PORTE - که حاوی دارایی از رسولان و پیامبران و اصحاب.

به عنوان نزدیک شدن زمان sahoor المسحراتی گردش در خیابان ها و کوچه ها از شهرهای ترکیه، برای بیدار کردن مسلمانان برای خوردن sahoor است.

پس از غذا خوردن هنگام سحر باعث گرفتن آنها به مساجد بروید به دعا و دعا و تلاوت چیزی بعد از قرآن قبل از گوش دادن به شیخ مسجد، شلیک آنها درس در شرایط روزه و آداب معاشرت تا خورشید افزایش می یابد، فیصلون صبح رکعت و بازگشت به خانه های خود.

آن است که مردم ترکیه نیز تعداد زیادی از نمایشگاه در این ماه متمایز هر خانه ژنراتور و یک مسجد، تا شده در محله در ده نمایشگاه برگزار می شود

/ 2 نظر / 49 بازدید
Afra

وبلاگ بانوی آریایی نه مه نه؟؟؟؟

وثوق

سلام جدان ديدن اين عكسهاي كه شما گذاشتيد شهامت ميخواد واو جالب بود [گل]