10 جاذبه جهانی عجیب و پر هیجان

انگکور
آنگکور،  درو، کامبوج

نگکور Wat است یک معبد واقع در آنگکور کامبوج است. این معبد، که یک جاذبه توریستی معروف است، برای شاه Suryavarman II در طول اوایل قرن 12th ساخته شده است. این معبد به عنوان معبد دولت شاه و پایتخت شهرستان آغاز شد. معبد اصلی تنها بخشی از کل یک مجموعه از معابد و ویرانه های باستانی است. کل مجتمع انگکور وات است که در واقع از چندین معابد مختلف ساخته شده است. بزرگترین، و حفظ ترین معبد اصلی انگکور Wat، تنها کسی است که تحت درجه ای از تغییر در اهمیت مذهبی خود را در طول عمر خود را است. این تنها یکی از معابد قدیمی است که در حال حاضر در استفاده و همچنین به عنوان باز برای بازدید کنندگان است.

Intramuros
مانیل، لوزون، فیلیپین

یکی از مکان های محبوب تر و اغلب بازدید در Intramuros فورت سانتیاگو است. از اشغال اسپانیا از فیلیپین، زندانیان سیاسی، از جمله قهرمان خوزه ریزال ملی، در فورت سانتیاگو بازداشت شده اند. این محل در حال حاضر یک پارک است که می توان سفر کرد در حالی که سوار Kalesa (کالسکه)هستید. اینجا به یک منطقه پر از درختان گلدار و کبوتر خانگی تبدیل شده است.

شما همچنین می توانید Intramuros شما پا اکتشاف. ابتدا با فورت سانتیاگو، شما می توانید به سایت بعدی است که کلیسای جامع معروف مانیل را ادامه دهید. صندلی کلیسا از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از مانیل مانیل کلیسای جامع است امروز به عنوان آن استفاده می شود صندلی برای اسقف اعظم در جریان اشغال اسپانیا. پس از سفر به کلیساهای معروف مانند مانیل کلیسای جامع و کلیسای سن آگوستین، بعد از آن شما می توانید به مانیل موزه کازا راه را طی کنید

 

Serengeti Safari

 
در حالی که شما در سیاحت اکتشافی در پارک ملی Serengeti هستید، به یاد داشته باشید به همراه یک دوربین در امتداد و مقدار زیادی از فیلم های اضافی و یا کارت های حافظه اضافی برای دوربین های دیجیتال خود را ببرید. مناظر شگفت انگیز دیده می شود و مقدار زیادی از فرصت ها را به تصرف خود یک حیوان وحشی در فیلم و آن را با شما در خانه بیشتر از تنها حافظه خود را وجود دارد. به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با دوستان خود و بازگشت به خانه خانواده به عنوان برخورد نزدیک از نوع وحشی خود شما بازشماری.Serengeti صفری فراهم می کند فرصت های بی پایان برای تعجب و حیرت و مقدار زیادی از حیوانات جذاب به تماشای رایگان در محیط بومی خود است. اگر شما به دنبال یک ماجراجویی جسورانه، سپس سیاحت اکتشافی در افریقا را به از Serengeti و لذت بردن از زیبایی های طبیعی آن است.
 
/ 0 نظر / 25 بازدید