ده مکان های زیبا است که واقعا وجود دارد ...

4.جنگل کج

جنگل کج خارج از Nowe Czarnowo، غرب فورپومرن، لهستان واقع شده است.بیشه شامل حدود 400 نوع درختان کاج با تنه خم شده است. آنها گاهی اوقات در سال 1939 کاشته شد، اما چرا و که آنها را کج کرده ناشناخته است.

5.تونل عشق
درختان غول پیکر این تونل قطار قدیمی واقع در Kleven، اوکراین را احاطه کرده است.محل جادویی، به دنبال نام مستعار "تونل عشق" توسط مردم محلی به دلیل آن است که یک نقطه محبوب برای بازدید زوج ها...

 

6.آبی تالاب هات اسپرینگز
مرداب آبی چشمه های آب گرم در ایسلند بدن انسان ساخته شده از آب، اما چشمه ها به طور طبیعی با فعالیت های آتشفشانی در این جزیره گرم می شود. این چشمه ها به خصوص در فصل زمستان پوشیده از برف زیبا، و آب هنوز کاملا برشته.

 

7.یخ کانیون
دره یخ در گرینلند meltwater، کنده کاری شده بودند و به عنوان عمیق به عنوان 150 فوت است.

 

8.هرم توپ
توپ هرم بلندترین پشته دریا در جهان است.بقایای یک آتشفشان سپر حدود 7 میلیون سال پیش تشکیل شده است. آن است که 562 متر ارتفاع است و در جنوب شرقی جزیره لرد هاو در اقیانوس آرام واقع شده است.

9.دیواره بزرگ مرجانی

شگفتی های طبیعی خود استرالیا، - تنها یکی از هفت نفر در جهان - دیواره بزرگ مرجانی تنها چیزی که زندگی در فضا قابل مشاهده است زمین است. مباهات از زیبایی خیره کننده فوق العاده متنوع و پر جنب و جوش و گونه های دریایی، شامل بیش از 3000 فرد سیستم های صخره و cays مرجانی و همچنین هزاران نفر از رویا مانند جزیره گرمسیری. پارک دریایی گسترش بیش از 300km در امتداد سواحل کوئینزلند، متضمن یکی از دیدنی ترین تجارب زیر آب جهان ارائه کرده است.

 

10.Plitvice پارک ملی دریاچه
است.Plitvice پارک ملی دریاچه قدیمی ترین پارک ملی در کرواسی است

 

/ 0 نظر / 40 بازدید